Rozvrh skupinových lekcí

Přidat se k nám můžete v Pardubicích a Přelouči.
Zajímá vás,
co ve skupinovkách děláme? Přečtěte si jejich popis pod rozvrhem!

ViPR – Vitality, Performance, Reconditioning

…neboli vitalita, výkon, rekondice. Jedinečná možnost skupinové lekce s touto TOP fitnes pomůckou!

Stále nevíte, zda je pro hubnutí lepší kardio nebo posilování? ViPR je navržen tak, abyste při tréninku efektivně spalovali kalorie – jde o kombinaci silového tréninku, kardia, ale hlavně funkčního pohybu – zvedání, posouvání, rotace, přesun těžiště… 
Opravdu funkční cvičení je takové, při kterém tělo pracuje způsobem, pro který bylo stvořeno 😉 

TRX – Total Body Resistance Exercise

…neboli Cviky pro zatížení celého těla.

TRX je vhodné pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Jako zátěž používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje provádět cviky na sílu, dynamiku, stabilitu i flexibilitu. Prostě s jediným kusem nářadí vykouzlíme nekonečné množství cviků! 

Při TRX posilujete i tzv. jádro těla (core). Cvičení tak přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vybudovat pevnou, silnou a zdravou postavu.  

TRX Jóga

Jde o kombinací TRX (cviky pro zatížení celého těla) a JÓGY (obnovení spojení vašeho Já s universálním Bytím).  

TRX Jóga  je pro ty, kdo chtějí své tělo protáhnout, uvolnit, a posílit střed těla, ať už jako kompenzaci k dynamickým silovým cvičením nebo jednostrannému stylu své práce. 

Cvičení je pomalé, protahovací, ale může být i dynamičtější a silovější. Nabízí tedy vše – sílu, stabilitu, mobilitu a flexibilitu. Sestavy jsou připraveny tak, aby došlo k plynulému propojení jednotlivých jógových Ásan. Díky opoře rukou o TRX-pás dochází k výraznějšímu zapojení jádra těla (coru). Pás zároveň podpoří vaši stabilitu, takže si můžete dovolit dostat se v pozicích do výrazně lepších rozsahů než u běžné jógy.

Fyzio – zdravá záda

Toto cvičení stojí na základech vývojové kineziologie. Jde především o aktivaci hlubokého stabilizačního systému. Trénujete ideální, tedy fyziologické provedení cviků, učíte se vnímat tělo jako celek, abyste docílili svalové souhry a učinili tak pohyb co nejsnazší pro své tělo. Tak, aby se vaše tělo co nejvíce rozpomnělo na to, co pro něj bylo kdysi přirozené. Cvičení je pro všechny, kteří chtějí cvičit zvlášť ke zlepšení a podpoře zdravotního stavu.

Doporučuji nejen jako zdravotní cvičení, ale i jako protahovací a kompenzační.  

TABATA workout 

Chcete se dostat velmi rychle do kondice? Díky Tabata-intervalovému tréninku získáte sílu, vytrvalost a rychlost ve velmi krátkém čase. Volím přiměřenou zátěž a cviky jak aerobní tak anaerobní pro celé tělo. Vysokointenzivní intervalový trénink spaluje tuk lépe než aerobní aktivity v pomalejším rovnoměrném tempu. 

Tabatový workout zvládnete i jako začátečník – rozjedete SVÉ maximum s ohledem na vlastní tělo a kondici. 

BODY PUMP

Nebaví vás zvedat činky ve fitku, ale jinak vás klasické fitness cviky baví? Řešením je Body Pump!

Vysoce efektivní cardio – silový trénink. Při cvičení využijete nakládací tyč s různými stupni zátěže. Jedná se o cviky s relativně lehkými váhami, ale velkým počtem opakování, čímž dochází současně ke spalování tuků i nabírání síly s výsledným efektem dlouhých štíhlých svalů. 

Pro vysokou tepovou frekvenci lze Body Pump řadit mezi aerobní cvičení.

…přidat se můžete i na sportovních víkendech v různých koutech ČR, či speciálně zaměřených workshopech!

Domluvte si konzultaci, termín,
nebo se zeptejte na co potřebujete

Kontaktní formulář
Vaše jméno
Vaše jméno
Křestní
Příjmení